У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6461-6462 Козятин-1 — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6461-6462 сполученням Козятин-1 - Коростень відправляється зі станції Козятин-1 о 15.28 і прибуває на станцію Коростень о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Козятин-2, Бердичів-Житомирський, Кодня, Бистра, Строковиці, Андріївка, Галинівка, Нова Борова, Лісівщина, Білошиці, Коростень-Житомирський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.28
Залізничне 15.38 1 хв  15.39 10 хв 
Козятин-2 15.42 1 хв  15.43 14 хв 
Бердичів 16.05 2 хв  16.07 37 хв 
Бердичів-Житомирський 16.13 1 хв  16.14 45 хв 
Рея 16.31 1 хв  16.32 1 г  3 хв 
Кодня 16.46 1 хв  16.47 1 г  18 хв 
Пряжів 16.58 1 хв  16.59 1 г  30 хв 
Бистра 17.10 1 хв  17.11 1 г  42 хв 
Житомир 17.22 12 хв  17.34 1 г  54 хв 
Строковиці 17.48 9 хв  17.57 2 г  20 хв 
Горбаші 18.07 4 хв  18.11 2 г  39 хв 
Андріївка 18.17 1 хв  18.18 2 г  49 хв 
Топорище 18.23 1 хв  18.24 2 г  55 хв 
Галинівка 18.30 1 хв  18.31 3 г  2 хв 
Фасова 18.36 1 хв  18.37 3 г  8 хв 
Нова Борова 18.47 2 хв  18.49 3 г  19 хв 
Красносілка 18.59 1 хв  19.00 3 г  31 хв 
Лісівщина 19.05 1 хв  19.06 3 г  37 хв 
Ушомир 19.14 1 хв  19.15 3 г  46 хв 
Білошиці 19.21 1 хв  19.22 3 г  53 хв 
Чолівка 19.30 1 хв  19.31 4 г  2 хв 
Коростень-Житомирський 19.35 1 хв  19.36 4 г  7 хв 
Коростень 19.44 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6461-6462 Козятин-1 — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930