У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6461-6462 Козятин-1 — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6461-6462 сполученням Козятин-1 - Коростень відправляється зі станції Козятин-1 о 15.28 і прибуває на станцію Коростень о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Козятин-2, Бердичів-Житомирський, Кодня, Бистра, Строковиці, Андріївка, Галинівка, Нова Борова, Лісівщина, Білошиці, Коростень-Житомирський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.28
Залізничне 15.38 1 хв  15.39 10 хв 
Козятин-2 15.42 1 хв  15.43 14 хв 
Бердичів 16.05 2 хв  16.07 37 хв 
Бердичів-Житомирський 16.13 1 хв  16.14 45 хв 
Рея 16.31 1 хв  16.32 1 г  3 хв 
Кодня 16.46 1 хв  16.47 1 г  18 хв 
Пряжів 16.58 1 хв  16.59 1 г  30 хв 
Бистра 17.10 1 хв  17.11 1 г  42 хв 
Житомир 17.22 12 хв  17.34 1 г  54 хв 
Строковиці 17.48 9 хв  17.57 2 г  20 хв 
Горбаші 18.07 4 хв  18.11 2 г  39 хв 
Андріївка 18.17 1 хв  18.18 2 г  49 хв 
Топорище 18.23 1 хв  18.24 2 г  55 хв 
Галинівка 18.30 1 хв  18.31 3 г  2 хв 
Фасова 18.36 1 хв  18.37 3 г  8 хв 
Нова Борова 18.47 2 хв  18.49 3 г  19 хв 
Красносілка 18.59 1 хв  19.00 3 г  31 хв 
Лісівщина 19.05 1 хв  19.06 3 г  37 хв 
Ушомир 19.14 1 хв  19.15 3 г  46 хв 
Білошиці 19.21 1 хв  19.22 3 г  53 хв 
Чолівка 19.30 1 хв  19.31 4 г  2 хв 
Коростень-Житомирський 19.35 1 хв  19.36 4 г  7 хв 
Коростень 19.44 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6461-6462 Козятин-1 — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031