У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6461-6462 Козятин — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Козятин - Коростень номер 6461-6462 відправляється зі станції Козятин-1 о 15.28 і прибуває на станцію Коростень о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Козятин-2, Бердичів-Житомирський, Кодня, Бистра, Строковиці, Андріївка, Галинівка, Нова Борова, Лісівщина, Білошиці, Коростень-Житомирський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.28
Залізничне 15.38 1 хв  15.39 10 хв 
Козятин-2 15.42 1 хв  15.43 14 хв 
Бердичів 16.05 2 хв  16.07 37 хв 
Бердичів-Житомирський 16.13 1 хв  16.14 45 хв 
Рея 16.31 1 хв  16.32 1 г  3 хв 
Кодня 16.46 1 хв  16.47 1 г  18 хв 
Пряжів 16.58 1 хв  16.59 1 г  30 хв 
Бистра 17.10 1 хв  17.11 1 г  42 хв 
Житомир 17.22 12 хв  17.34 1 г  54 хв 
Строковиці 17.48 9 хв  17.57 2 г  20 хв 
Горбаші 18.07 4 хв  18.11 2 г  39 хв 
Андріївка 18.17 1 хв  18.18 2 г  49 хв 
Топорище 18.23 1 хв  18.24 2 г  55 хв 
Галинівка 18.30 1 хв  18.31 3 г  2 хв 
Фасова 18.36 1 хв  18.37 3 г  8 хв 
Нова Борова 18.47 2 хв  18.49 3 г  19 хв 
Красносілка 18.59 1 хв  19.00 3 г  31 хв 
Лісівщина 19.05 1 хв  19.06 3 г  37 хв 
Ушомир 19.14 1 хв  19.15 3 г  46 хв 
Білошиці 19.21 1 хв  19.22 3 г  53 хв 
Чолівка 19.30 1 хв  19.31 4 г  2 хв 
Коростень-Житомирський 19.35 1 хв  19.36 4 г  7 хв 
Коростень 19.44 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6461-6462 Козятин-1 — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031