У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6461-6462 Коростень — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Козятин номер 6461-6462 відправляється зі станції Коростень о 05.15 і прибуває на станцію Козятин-1 о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6461-6462 Коростень - Козятин пролягає по таким станціям як Чолівка, Ушомир, Красносілка, Фасова, Топорище, Горбаші, Житомир, Пряжів, Рея, Бердичів, Залізничне.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 05.15
Коростень-Житомирський 05.23 1 хв  05.24 8 хв 
Чолівка 05.28 1 хв  05.29 13 хв 
Білошиці 05.37 1 хв  05.38 22 хв 
Ушомир 05.44 1 хв  05.45 29 хв 
Лісівщина 05.53 1 хв  05.54 38 хв 
Красносілка 05.59 1 хв  06.00 44 хв 
Нова Борова 06.11 5 хв  06.16 56 хв 
Фасова 06.27 1 хв  06.28 1 г  12 хв 
Галинівка 06.34 1 хв  06.35 1 г  19 хв 
Топорище 06.41 1 хв  06.42 1 г  26 хв 
Андріївка 06.47 1 хв  06.48 1 г  32 хв 
Горбаші 06.54 2 хв  06.56 1 г  39 хв 
Строковиці 07.07 1 хв  07.08 1 г  52 хв 
Житомир 07.23 8 хв  07.31 2 г  8 хв 
Бистра 07.41 1 хв  07.42 2 г  26 хв 
Пряжів 07.52 1 хв  07.53 2 г  37 хв 
Кодня 08.04 1 хв  08.05 2 г  49 хв 
Рея 08.19 1 хв  08.20 3 г  4 хв 
Бердичів-Житомирський 08.37 1 хв  08.38 3 г  22 хв 
Бердичів 08.44 2 хв  08.46 3 г  29 хв 
Козятин-2 09.08 1 хв  09.09 3 г  53 хв 
Залізничне 09.11 1 хв  09.12 3 г  56 хв 
Козятин-1 09.20 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6461-6462 Коростень — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031