У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6461-6462 Коростень — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6461-6462 сполученням Коростень - Козятин-1 відправляється зі станції Коростень о 05.15 і прибуває на станцію Козятин-1 о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чолівка, Ушомир, Красносілка, Фасова, Топорище, Горбаші, Житомир, Пряжів, Рея, Бердичів, Залізничне.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 05.15
Коростень-Житомирський 05.23 1 хв  05.24 8 хв 
Чолівка 05.28 1 хв  05.29 13 хв 
Білошиці 05.37 1 хв  05.38 22 хв 
Ушомир 05.44 1 хв  05.45 29 хв 
Лісівщина 05.53 1 хв  05.54 38 хв 
Красносілка 05.59 1 хв  06.00 44 хв 
Нова Борова 06.11 5 хв  06.16 56 хв 
Фасова 06.27 1 хв  06.28 1 г  12 хв 
Галинівка 06.34 1 хв  06.35 1 г  19 хв 
Топорище 06.41 1 хв  06.42 1 г  26 хв 
Андріївка 06.47 1 хв  06.48 1 г  32 хв 
Горбаші 06.54 2 хв  06.56 1 г  39 хв 
Строковиці 07.07 1 хв  07.08 1 г  52 хв 
Житомир 07.23 5 хв  07.28 2 г  8 хв 
Бистра 07.38 1 хв  07.39 2 г  23 хв 
Пряжів 07.49 1 хв  07.50 2 г  34 хв 
Кодня 08.01 1 хв  08.02 2 г  46 хв 
Рея 08.16 1 хв  08.17 3 г  1 хв 
Бердичів-Житомирський 08.34 1 хв  08.35 3 г  19 хв 
Бердичів 08.41 2 хв  08.43 3 г  26 хв 
Козятин-2 09.05 1 хв  09.06 3 г  50 хв 
Залізничне 09.10 1 хв  09.11 3 г  55 хв 
Козятин-1 09.20 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6461-6462 Коростень — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930