У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Благословенна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Благословенна:

Актуальний розклад електричок по станції Благословенна містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Благословенна з такими станціями і населеними пунктами як Верхівцеве, Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 14 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Потоцьке, Милорадівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Благословенна відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний, Кривий Ріг-Головний - Верхівцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Благословенна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6538 Кривий Ріг Верхівцеве 07.34 1 хв  07.35 Курсує щоденно - переглянути
6011 Дніпро Кривий Ріг 09.37 1 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6415 Верхівцеве Кривий Ріг 11.02 1 хв  11.03 Курсує щоденно - переглянути
6022* Кривий Ріг Дніпро 12.01 1 хв  12.02 Курсує щоденно - переглянути
6027* Дніпро Кривий Ріг 15.39 1 хв  15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Благословенна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Благословенна