У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Благословенна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Благословенна:

Актуальний розклад електричок по станції Благословенна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Благословенна з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 31 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Милорадівка, Потоцьке. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Благословенна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Благословенна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6011 Дніпро Кривий Ріг 09.32 1 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Кривий Ріг Дніпро 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 15.47 1 хв  15.48 Курсує щоденно - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 19.30 1 хв  19.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Благословенна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Благословенна