У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бойківщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бойківщина:

Актуальний розклад електричок по станції Бойківщина містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бойківщина з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ім. Тараса Шевченка, Драбове-Барятинське. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 13 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Мехедівка, Драбівський радгосп. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бойківщина відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бойківщина відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6064 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 09.09 1 хв  09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6063 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 12.41 1 хв  12.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6070 Ім. Тараса Шевченка Драбове-Барятинське 18.58 1 хв  18.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6069 Драбове-Барятинське Ім. Тараса Шевченка 21.12 1 хв  21.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бойківщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бойківщина