У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бойківщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бойківщина:

Актуальний розклад електричок по станції Бойківщина містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бойківщина з такими станціями і населеними пунктами як Золотоноша-1, Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 02 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Драбівський радгосп, Мехедівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бойківщина відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Золотоноша-1 - Гребінка, Гребінка - Золотоноша-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бойківщина відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6001 Гребінка Золотоноша 06.54 1 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Золотоноша Гребінка 10.07 1 хв  10.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003 Гребінка Золотоноша 14.18 1 хв  14.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Золотоноша Гребінка 19.01 1 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бойківщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бойківщина