У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бовшів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бовшів:

Актуальний розклад електричок по станції Бовшів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бовшів з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 00 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Бурштин, Галич. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бовшів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бовшів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 06.03 1 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6411 Івано-Франківськ Ходорів 10.32 1 хв  10.33 Курсує щоденно - переглянути
6414 Ходорів Івано-Франківськ 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 21.59 1 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бовшів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бовшів