У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Ходорів — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Ходорів - Івано-Франківськ відправляється зі станції Ходорів о 17.13 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 19.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бортники, Молодинче, Журавно, Чернів, Село Чернів, Букачівці, Тенетники, Мартинів, Бурштин, Бовшів, Галич, Тустань, Дубівці, Єзупіль, Тос, Ямниця, Угринів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 17.13
Бортники 17.22 1 хв  17.23 9 хв 
Молодинче 17.28 1 хв  17.29 15 хв 
Журавно 17.35 2 хв  17.37 22 хв 
Чернів 17.43 1 хв  17.44 30 хв 
Село Чернів 17.48 1 хв  17.49 35 хв 
Букачівці 17.54 3 хв  17.57 41 хв 
Тенетники 18.04 1 хв  18.05 51 хв 
Мартинів 18.10 1 хв  18.11 57 хв 
Бурштин 18.16 5 хв  18.21 1 г  3 хв 
Бовшів 18.26 1 хв  18.27 1 г  13 хв 
Галич 18.34 2 хв  18.36 1 г  21 хв 
Тустань 18.41 1 хв  18.42 1 г  28 хв 
Дубівці 18.47 3 хв  18.50 1 г  34 хв 
Єзупіль 18.59 2 хв  19.01 1 г  46 хв 
Тос 19.07 1 хв  19.08 1 г  54 хв 
Ямниця 19.12 2 хв  19.14 1 г  59 хв 
Угринів 19.19 1 хв  19.20 2 г  6 хв 
Івано-Франківськ 19.27 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6414 Ходорів — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930