У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Ходорів — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ходорів - Івано-Франківськ номер 6414 відправляється зі станції Ходорів о 16.57 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 19.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6414 Ходорів - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Бортники, Молодинче, Журавно, Чернів, Село Чернів, Букачівці, Тенетники, Мартинів, Бурштин, Бовшів, Галич, Тустань, Дубівці, Єзупіль, Тос, Ямниця, Угринів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ходорів – Івано-Франківськ складає 41.00 гривень. Відстань між станціями – 76.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

13, 15 серпня на ділянці Ходорів - Івано-Франківськ - Ходорів ходу не буде.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 16.57
Бортники 17.06 1 хв  17.07 9 хв 
Молодинче 17.12 1 хв  17.13 15 хв 
Журавно 17.19 5 хв  17.24 22 хв 
Чернів 17.30 1 хв  17.31 33 хв 
Село Чернів 17.35 1 хв  17.36 38 хв 
Букачівці 17.41 2 хв  17.43 44 хв 
Тенетники 17.50 1 хв  17.51 53 хв 
Мартинів 17.56 1 хв  17.57 59 хв 
Бурштин 18.03 2 хв  18.05 1 г  6 хв 
Бовшів 18.11 1 хв  18.12 1 г  14 хв 
Галич 18.19 4 хв  18.23 1 г  22 хв 
Тустань 18.28 1 хв  18.29 1 г  31 хв 
Дубівці 18.34 3 хв  18.37 1 г  37 хв 
Єзупіль 18.47 3 хв  18.50 1 г  50 хв 
Тос 18.57 1 хв  18.58 2 г 
Ямниця 19.02 5 хв  19.07 2 г  5 хв 
Угринів 19.12 1 хв  19.13 2 г  15 хв 
Івано-Франківськ 19.20 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6414 Ходорів — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031