У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Ходорів — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ходорів - Івано-Франківськ номер 6414 відправляється зі станції Ходорів о 17.14 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 19.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6414 Ходорів - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Бортники, Молодинче, Журавно, Чернів, Село Чернів, Букачівці, Тенетники, Мартинів, Бурштин, Бовшів, Галич, Тустань, Дубівці, Єзупіль, Тос, Ямниця, Угринів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 17.14
Бортники 17.23 1 хв  17.24 9 хв 
Молодинче 17.29 1 хв  17.30 15 хв 
Журавно 17.36 2 хв  17.38 22 хв 
Чернів 17.44 1 хв  17.45 30 хв 
Село Чернів 17.49 1 хв  17.50 35 хв 
Букачівці 17.55 5 хв  18.00 41 хв 
Тенетники 18.07 1 хв  18.08 53 хв 
Мартинів 18.13 1 хв  18.14 59 хв 
Бурштин 18.20 5 хв  18.25 1 г  6 хв 
Бовшів 18.31 1 хв  18.32 1 г  17 хв 
Галич 18.39 12 хв  18.51 1 г  25 хв 
Тустань 18.56 1 хв  18.57 1 г  42 хв 
Дубівці 19.02 2 хв  19.04 1 г  48 хв 
Єзупіль 19.12 2 хв  19.14 1 г  58 хв 
Тос 19.20 1 хв  19.21 2 г  6 хв 
Ямниця 19.25 6 хв  19.31 2 г  11 хв 
Угринів 19.36 1 хв  19.37 2 г  22 хв 
Івано-Франківськ 19.44 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6414 Ходорів — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930