У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Будьків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Будьків:

Актуальний розклад електричок по станції Будьків містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Будьків з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 46 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Підмонастир, Старе Село. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Будьків відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Львів, Львів - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Будьків відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063 Ходорів Львів 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6062 Львів Ходорів 10.06 1 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 18.28 1 хв  18.29 Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Будьків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Будьків