У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бистра
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бистра:

Актуальний розклад електричок по станції Бистра містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бистра з такими станціями і населеними пунктами як Козятин-1, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 11 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Житомир, Пряжів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бистра відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бистра відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6461-6462 Коростень Козятин 07.48 1 хв  07.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6461-6462 Козятин Коростень 17.10 1 хв  17.11 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бистра можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бистра