У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чапаївка,Вінницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чапаївка:

Актуальний розклад електричок по станції Чапаївка містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чапаївка з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 06 г 49 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Матейкове, Жмеринка-Подільська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чапаївка відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чапаївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Могилів-Подільський Жмеринка 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чапаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чапаївка,Вінницька обл.

Від станції Чапаївка,Вінницька обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Чапаївка,Вінницька обл.