У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чапаївка,Вінницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чапаївка:

Актуальний розклад електричок по станції Чапаївка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чапаївка з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 09 г 26 хв до пункту призначення Могилів-Подільський. Найближчі станції та зупинні пункти Матейкове, Жмеринка-Подільська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чапаївка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чапаївка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Чапаївка - Жмеринка від 15.00 грн. (4.9 км)

  • Чапаївка - Могилів-Подільський від 40.00 грн. (113.5 км)

  • Чапаївка - Бар від 15.00 грн. (29.7 км)

  • Чапаївка - Вендичани від 32.99 грн. (89.2 км)

  • Чапаївка - Котюжани від 25.00 грн. (67.2 км)

  • Чапаївка - Копай від 25.00 грн. (54.5 км)

  • Чапаївка - Немерчі від 30.00 грн. (79.8 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Могилів-Подільський Жмеринка 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6331 Жмеринка Могилів-Подільський 09.25 1 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чапаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чапаївка,Вінницька обл.