У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6332 сполученням Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Могилів-Подільський о 04.08 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 07.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сулятицька, Ізраїлівка, Вендичани, Немерчі, Котюжани, Лісове, Володіївці, Копай, Мартинівка, Митки, Киянівка, Бар, Степанки, Чернятин, Матейкове, Чапаївка, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-Подільський 04.08
Сулятицька 04.20 1 хв  04.21 12 хв 
Ізраїлівка 04.32 1 хв  04.33 24 хв 
Вендичани 04.45 1 хв  04.46 37 хв 
Немерчі 04.57 1 хв  04.58 49 хв 
Котюжани 05.13 1 хв  05.14 1 г  5 хв 
Лісове 05.23 1 хв  05.24 1 г  15 хв 
Володіївці 05.28 1 хв  05.29 1 г  20 хв 
Копай 05.34 1 хв  05.35 1 г  26 хв 
Мартинівка 05.43 1 хв  05.44 1 г  35 хв 
Митки 05.50 1 хв  05.51 1 г  42 хв 
Киянівка 05.57 1 хв  05.58 1 г  49 хв 
Бар 06.08 1 хв  06.09 2 г 
Степанки 06.18 1 хв  06.19 2 г  10 хв 
Чернятин 06.28 1 хв  06.29 2 г  20 хв 
Матейкове 06.34 1 хв  06.35 2 г  26 хв 
Чапаївка 06.40 1 хв  06.41 2 г  32 хв 
Жмеринка-Подільська 06.50 1 хв  06.51 2 г  42 хв 
Жмеринка-Пас. 07.02 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6332 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031