У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Могилів-Подільський — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Могилів-Подільський - Жмеринка номер 6332 відправляється зі станції Могилів-Подільський о 04.16 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 07.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6332 Могилів-Подільський - Жмеринка пролягає по таким станціям як Сулятицька, Ізраїлівка, Вендичани, Немерчі, Котюжани, Лісове, Володіївці, Копай, Мартинівка, Митки, Киянівка, Бар, Степанки, Чернятин, Матейкове, Чапаївка, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-Подільський 04.16
Сулятицька 04.28 1 хв  04.29 12 хв 
Ізраїлівка 04.40 1 хв  04.41 24 хв 
Вендичани 04.53 1 хв  04.54 37 хв 
Немерчі 05.05 1 хв  05.06 49 хв 
Котюжани 05.21 1 хв  05.22 1 г  5 хв 
Лісове 05.31 1 хв  05.32 1 г  15 хв 
Володіївці 05.36 1 хв  05.37 1 г  20 хв 
Копай 05.42 1 хв  05.43 1 г  26 хв 
Мартинівка 05.51 1 хв  05.52 1 г  35 хв 
Митки 05.58 1 хв  05.59 1 г  42 хв 
Киянівка 06.05 1 хв  06.06 1 г  49 хв 
Бар 06.16 1 хв  06.17 2 г 
Степанки 06.26 1 хв  06.27 2 г  10 хв 
Чернятин 06.36 1 хв  06.37 2 г  20 хв 
Матейкове 06.42 1 хв  06.43 2 г  26 хв 
Чапаївка 06.48 1 хв  06.49 2 г  32 хв 
Жмеринка-Подільська 06.58 1 хв  06.59 2 г  42 хв 
Жмеринка-Пас. 07.10 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6332 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031