У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Могилів-Подільський — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Могилів-Подільський - Жмеринка номер 6332 відправляється зі станції Могилів-Подільський о 04.08 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6332 Могилів-Подільський - Жмеринка пролягає по таким станціям як Сулятицька, Ізраїлівка, Вендичани, Немерчі, Котюжани, Лісове, Володіївці, Копай, Мартинівка, Митки, Киянівка, Бар, Степанки, Чернятин, Матейкове, Чапаївка, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-Подільський 04.08
Сулятицька 04.20 1 хв  04.21 12 хв 
Ізраїлівка 04.32 1 хв  04.33 24 хв 
Вендичани 04.45 1 хв  04.46 37 хв 
Немерчі 04.57 1 хв  04.58 49 хв 
Котюжани 05.13 1 хв  05.14 1 г  5 хв 
Лісове 05.23 1 хв  05.24 1 г  15 хв 
Володіївці 05.28 1 хв  05.29 1 г  20 хв 
Копай 05.34 4 хв  05.38 1 г  26 хв 
Мартинівка 05.46 1 хв  05.47 1 г  38 хв 
Митки 05.53 1 хв  05.54 1 г  45 хв 
Киянівка 06.00 1 хв  06.01 1 г  52 хв 
Бар 06.11 1 хв  06.12 2 г  3 хв 
Степанки 06.21 1 хв  06.22 2 г  13 хв 
Чернятин 06.31 1 хв  06.32 2 г  23 хв 
Матейкове 06.37 1 хв  06.38 2 г  29 хв 
Чапаївка 06.43 1 хв  06.44 2 г  35 хв 
Жмеринка-Подільська 06.53 1 хв  06.54 2 г  45 хв 
Жмеринка-Пас. 07.05 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6332 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930