У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Могилів-Подільський — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Могилів-Подільський - Жмеринка номер 6332 відправляється зі станції Могилів-Подільський о 03.57 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 06.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6332 Могилів-Подільський - Жмеринка пролягає по таким станціям як Сулятицька, Ізраїлівка, Вендичани, Немерчі, Котюжани, Лісове, Володіївці, Копай, Мартинівка, Митки, Киянівка, Бар, Степанки, Чернятин, Матейкове, Чапаївка, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Могилів-Подільський – Жмеринка-Пас. складає 40.00 гривень. Відстань між станціями – 115.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-Подільський 03.57
Сулятицька 04.09 1 хв  04.10 12 хв 
Ізраїлівка 04.21 1 хв  04.22 24 хв 
Вендичани 04.34 1 хв  04.35 37 хв 
Немерчі 04.44 1 хв  04.45 47 хв 
Котюжани 05.00 1 хв  05.01 1 г  3 хв 
Лісове 05.10 1 хв  05.11 1 г  13 хв 
Володіївці 05.15 1 хв  05.16 1 г  18 хв 
Копай 05.21 1 хв  05.22 1 г  24 хв 
Мартинівка 05.30 1 хв  05.31 1 г  33 хв 
Митки 05.37 1 хв  05.38 1 г  40 хв 
Киянівка 05.44 1 хв  05.45 1 г  47 хв 
Бар 05.55 1 хв  05.56 1 г  58 хв 
Степанки 06.06 1 хв  06.07 2 г  9 хв 
Чернятин 06.16 1 хв  06.17 2 г  19 хв 
Матейкове 06.22 1 хв  06.23 2 г  25 хв 
Чапаївка 06.28 1 хв  06.29 2 г  31 хв 
Жмеринка-Подільська 06.38 1 хв  06.39 2 г  41 хв 
Жмеринка-Пас. 06.50 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6332 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930