У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6332 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6332 сполученням Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Могилів-Подільський о 04.08 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 07.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сулятицька, Ізраїлівка, Вендичани, Немерчі, Котюжани, Лісове, Володіївці, Копай, Мартинівка, Митки, Киянівка, Бар, Степанки, Чернятин, Матейкове, Чапаївка, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-Подільський 04.08
Сулятицька 04.20 1 хв  04.21 12 хв 
Ізраїлівка 04.32 1 хв  04.33 24 хв 
Вендичани 04.45 1 хв  04.46 37 хв 
Немерчі 04.57 1 хв  04.58 49 хв 
Котюжани 05.13 1 хв  05.14 1 г  5 хв 
Лісове 05.23 1 хв  05.24 1 г  15 хв 
Володіївці 05.28 1 хв  05.29 1 г  20 хв 
Копай 05.34 1 хв  05.35 1 г  26 хв 
Мартинівка 05.43 1 хв  05.44 1 г  35 хв 
Митки 05.50 1 хв  05.51 1 г  42 хв 
Киянівка 05.57 1 хв  05.58 1 г  49 хв 
Бар 06.08 1 хв  06.09 2 г 
Степанки 06.18 1 хв  06.19 2 г  10 хв 
Чернятин 06.28 1 хв  06.29 2 г  20 хв 
Матейкове 06.34 1 хв  06.35 2 г  26 хв 
Чапаївка 06.40 1 хв  06.41 2 г  32 хв 
Жмеринка-Подільська 06.50 1 хв  06.51 2 г  42 хв 
Жмеринка-Пас. 07.02 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6332 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930