У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6331 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6331 сполученням Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 10.02 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 12.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жмеринка-Подільська, Матейкове, Чернятин, Степанки, Бар, Киянівка, Митки, Мартинівка, Копай, Володіївці, Лісове, Котюжани, Немерчі, Вендичани, Ізраїлівка, Сулятицька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 10.02
Жмеринка-Подільська 10.15 1 хв  10.16 13 хв 
Матейкове 10.29 4 хв  10.33 27 хв 
Чернятин 10.38 1 хв  10.39 36 хв 
Степанки 10.47 1 хв  10.48 45 хв 
Бар 10.56 1 хв  10.57 54 хв 
Киянівка 11.07 1 хв  11.08 1 г  5 хв 
Митки 11.14 1 хв  11.15 1 г  12 хв 
Мартинівка 11.21 1 хв  11.22 1 г  19 хв 
Копай 11.30 1 хв  11.31 1 г  28 хв 
Володіївці 11.36 1 хв  11.37 1 г  34 хв 
Лісове 11.42 1 хв  11.43 1 г  40 хв 
Котюжани 11.52 1 хв  11.53 1 г  50 хв 
Немерчі 12.09 1 хв  12.10 2 г  7 хв 
Вендичани 12.22 1 хв  12.23 2 г  20 хв 
Ізраїлівка 12.35 1 хв  12.36 2 г  33 хв 
Сулятицька 12.47 1 хв  12.48 2 г  45 хв 
Могилів-Подільський 12.59 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6331 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031