У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6122 Дніпро — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Чаплине номер 6122 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.26 і прибуває на станцію Чаплине о 19.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, Іларіонове, Хорошеве, Синельникове-2, Вишнівецьке, 262 км, 269 Км, Крутоярка, Васильківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

01.12.2021 призначити відправленням зі ст. Дніпро Лоцм., наступним розкладом: ст.Дніпро Лоцм. (відпр. 16.33); пл.Проспектна (16.37 - 16.38); ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48); далі згідно чинного розкладу, на дільниці Дніпро Гол. - Н.Д.вузол відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.26
193 Км 16.34 1 хв  16.35 8 хв 
Нижньодніпровськ 16.38 1 хв  16.39 12 хв 
196 Км 16.42 1 хв  16.43 16 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.47 1 хв  16.48 21 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.50 1 хв  16.51 24 хв 
Ксеніївка 16.54 1 хв  16.55 28 хв 
Ігрень 16.57 1 хв  16.58 31 хв 
212 Км 17.05 1 хв  17.06 39 хв 
Іларіонове 17.11 1 хв  17.12 45 хв 
222 Км 17.17 1 хв  17.18 51 хв 
225 Км 17.22 1 хв  17.23 56 хв 
Хорошеве 17.26 1 хв  17.27 1 г 
230 Км 17.30 2 хв  17.32 1 г  4 хв 
235 Км 17.35 1 хв  17.36 1 г  9 хв 
Синельникове-2 17.39 1 хв  17.40 1 г  13 хв 
239 Км 17.45 1 хв  17.46 1 г  19 хв 
242 Км 17.49 2 хв  17.51 1 г  23 хв 
Вишнівецьке 17.56 1 хв  17.57 1 г  30 хв 
251 Км 18.01 1 хв  18.02 1 г  35 хв 
Роздори 18.05 1 хв  18.06 1 г  39 хв 
262 км 18.11 2 хв  18.13 1 г  45 хв 
Терса 18.16 1 хв  18.17 1 г  50 хв 
267 Км 18.19 1 хв  18.20 1 г  53 хв 
269 Км 18.23 1 хв  18.24 1 г  57 хв 
Письменна 18.28 1 хв  18.29 2 г  2 хв 
276 Км 18.32 1 хв  18.33 2 г  6 хв 
Крутоярка 18.36 1 хв  18.37 2 г  10 хв 
283 Км 18.40 2 хв  18.42 2 г  14 хв 
284 Км 18.44 1 хв  18.45 2 г  18 хв 
Васильківка 18.49 1 хв  18.50 2 г  23 хв 
Улянівка 18.55 1 хв  18.56 2 г  29 хв 
Краснощокове 19.04 1 хв  19.05 2 г  38 хв 
Чаплине 19.14 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6122 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31