У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черепівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Черепівка:

Актуальний розклад електричок по станції Черепівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Черепівка з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 41 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Климашівка, Осташки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Черепівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Черепівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Черепівка - Хмельницький від 15.00 грн. (17.8 км)

  • Черепівка - Шепетівка(всі вокзали) від 35.00 грн. (104.2 км)

  • Черепівка - Гречани від 15.00 грн. (10.9 км)

  • Черепівка - Кам'янецький Переїзд від 15.00 грн. (15.3 км)

  • Черепівка - Красилів від 15.00 грн. (24.4 км)

  • Черепівка - Старокостянтинів від 20.00 грн. (41.6 км)

  • Черепівка - Речовий ринок від 15.00 грн. (14.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6372 Гречани Шепетівка 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Черепівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Черепівка