У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернів:

Актуальний розклад електричок по станції Чернів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чернів з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 57 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Журавно, Село Чернів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чернів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Ходорів, Ходорів - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чернів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 05.23 1 хв  05.24 Курсує щоденно - переглянути
6411* Івано-Франківськ Ходорів 11.09 1 хв  11.10 Курсує щоденно - переглянути
6414* Ходорів Івано-Франківськ 17.30 1 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 22.56 1 хв  22.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чернів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чернів