У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорний Острів,Львівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорний Острів:

Актуальний розклад електричок по станції Чорний Острів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чорний Острів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 52 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Городище, Бориничі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чорний Острів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Ходорів, Ходорів - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорний Острів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063 Ходорів Львів 05.18 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6062* Львів Ходорів 11.06 1 хв  11.07 Курсує щоденно - переглянути
6067* Ходорів Львів 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 19.51 1 хв  19.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чорний Острів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чорний Острів,Львівська обл.