У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Давидів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Давидів:

Актуальний розклад електричок по станції Давидів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Давидів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 51 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти 22 Км, Сихів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Давидів відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Львів, Львів - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Давидів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063 Ходорів Львів 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6062 Львів Ходорів 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 18.20 3 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Давидів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Давидів