У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донецьк 2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Донецьк 2:

Актуальний розклад електричок по станції Донецьк 2 містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Донецьк 2 з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Ясинувата-Західна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 03 хв до пункту призначення Ясинувата-Західна. Найближчі станції та зупинні пункти Щиглівка, Мушкетове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Донецьк 2 відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Західна - Іловайськ, Іловайськ - Ясинувата-Західна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Донецьк 2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 07.00 4 хв  07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6931 Іловайськ Ясинувата 08.00 2 хв  08.02 Курсує щоденно - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.01 2 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Донецьк 2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Донецьк 2