У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донецьк 2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Донецьк 2:

Актуальний розклад електричок по станції Донецьк 2 містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Донецьк 2 з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Ясинувата-Пас., Мушкетове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 02 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Щиглівка, Мушкетове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Донецьк 2 відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мушкетове - Ясинувата-Пас., Ясинувата-Пас. - Мушкетове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Донецьк 2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 07.00 2 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6931 Іловайськ Ясинувата 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6046 Ясинувата Мушкетове 16.57 1 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.00 2 хв  18.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Донецьк 2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Донецьк 2

У населеному пункті Донецьк є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Донецьк