У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбівський радгосп
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Драбівський радгосп:

Актуальний розклад електричок по станції Драбівський радгосп містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Драбівський радгосп з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Гребінка, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 41 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Драбове-Барятинське, Бойківщина. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Драбівський радгосп відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, Черкаси - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Драбівський радгосп відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6091* Гребінка Ім. Тараса Шевченка 04.39 1 хв  04.40 Курсує щоденно - переглянути
6092 Черкаси Гребінка 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 14.16 1 хв  14.17 Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 20.57 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 23.40 1 хв  23.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Драбівський радгосп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Драбівський радгосп