У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбівський радгосп
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Драбівський радгосп:

Актуальний розклад електричок по станції Драбівський радгосп містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Драбівський радгосп з такими станціями і населеними пунктами як Золотоноша-1, Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 07 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Драбове-Барятинське, Бойківщина. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Драбівський радгосп відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Золотоноша-1 - Гребінка, Гребінка - Золотоноша-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Драбівський радгосп відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6001 Гребінка Золотоноша 06.49 1 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Золотоноша Гребінка 10.12 1 хв  10.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003 Гребінка Золотоноша 14.14 1 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Золотоноша Гребінка 19.06 1 хв  19.07 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Драбівський радгосп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Драбівський радгосп