У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбівський радгосп
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Драбівський радгосп:

Актуальний розклад електричок по станції Драбівський радгосп містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Драбівський радгосп з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ім. Тараса Шевченка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 23 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Бойківщина, Драбове-Барятинське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Драбівський радгосп відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Драбівський радгосп відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6064 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6063 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 14.10 1 хв  14.11 Курсує щоденно - переглянути
6070 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 19.05 1 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6069 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.22 1 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Драбівський радгосп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Драбівський радгосп