У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дукля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дукля:

Актуальний розклад електричок по станції Дукля містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дукля з такими станціями і населеними пунктами як Вінниця, Гайворон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 39 хв до пункту призначення Гайворон. Найближчі станції та зупинні пункти Орлик, Антонівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дукля відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вінниця - Гайворон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дукля відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6632 Гайворон Вінниця 02.06 2 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6631 Вінниця Гайворон 22.37 2 хв  22.39 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дукля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дукля