У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзеркальний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дзеркальний:

Актуальний розклад електричок по станції Дзеркальний містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дзеркальний з такими станціями і населеними пунктами як Каракуба, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 45 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 7 Км, Карбідний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дзеркальний відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Каракуба, Каракуба - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дзеркальний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6681 Іловайськ Каракуба 06.54 1 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6682 Каракуба Іловайськ 09.04 1 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6683 Іловайськ Каракуба 19.14 1 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684 Каракуба Іловайськ 20.44 1 хв  20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дзеркальний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дзеркальний