У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дзеркальний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дзеркальний:

Актуальний розклад електричок по станції Дзеркальний містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дзеркальний з такими станціями і населеними пунктами як Каракуба, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 26 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 7 Км, Карбідний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дзеркальний відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Каракуба, Каракуба - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дзеркальний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6571 Іловайськ Каракуба 06.19 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6572 Каракуба Іловайськ 08.25 1 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дзеркальний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дзеркальний