У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Каракуба
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Каракуба:

Актуальний розклад електричок по станції Каракуба містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Каракуба з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 07 г 45 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Ребрикове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Каракуба відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Каракуба, Каракуба - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Каракуба відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6571 Іловайськ Каракуба 06.51 Курсує щоденно - переглянути
6572 Каракуба Іловайськ 07.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Каракуба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Каракуба