У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6681 Іловайськ — Каракуба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Іловайськ - Каракуба номер 6681 відправляється зі станції Іловайськ о 06.19 і прибуває на станцію Каракуба о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6681 Іловайськ - Каракуба пролягає по таким станціям як Агрономічний, 1175 Км, Кутейникове, 7 Км, Дзеркальний, Карбідний, Колоски, Войкове, Ребрикове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 06.19
Агрономічний 06.25 1 хв  06.26 6 хв 
1175 Км 06.31 1 хв  06.32 12 хв 
Кутейникове 06.41 1 хв  06.42 22 хв 
7 Км 06.49 1 хв  06.50 30 хв 
Дзеркальний 06.54 1 хв  06.55 35 хв 
Карбідний 06.59 1 хв  07.00 40 хв 
Колоски 07.06 1 хв  07.07 47 хв 
Войкове 07.13 1 хв  07.14 54 хв 
Ребрикове 07.22 1 хв  07.23 1 г  3 хв 
Каракуба 07.30 1 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6681 Іловайськ — Каракуба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728