У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фащівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фащівка:

Актуальний розклад електричок по станції Фащівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Фащівка з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 00 хв до пункту призначення Красна Могила. Найближчі станції та зупинні пункти Комендантська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Фащівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красна Могила - Фащівка, Фащівка - Красна Могила. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фащівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Фащівка Красна Могила 04.00 Курсує щоденно - переглянути
6552 Красна Могила Фащівка 09.58 Курсує щоденно - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 16.00 Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 21.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Фащівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фащівка