У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фосня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фосня:

Актуальний розклад електричок по станції Фосня містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Фосня з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Виступовичі, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Острів, Потаповичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Фосня відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Виступовичі, Бережесть - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фосня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 05.58 1 хв  05.59 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Виступовичі 09.51 1 хв  09.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6453 Виступовичі Коростень 14.56 1 хв  14.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6455 Виступовичі Коростень 16.21 1 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6454 Коростень Бережесть 21.41 1 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Фосня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фосня