У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Овруч
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Овруч:

Актуальний розклад електричок по станції Овруч містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Овруч з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 58 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Товкачівський, Острів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Овруч відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бережесть - Коростень, Коростень - Бережесть. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Овруч відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 05.47 5 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Бережесть 10.47 15 хв  11.02 Курсує щоденно - переглянути
6453 Бережесть Коростень 16.10 4 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
6452 Коростень Бережесть 21.54 4 хв  21.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Овруч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Овруч