У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гадяч
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гадяч:

Актуальний розклад електричок по станції Гадяч містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гадяч з такими станціями і населеними пунктами як Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 45 хв до пункту призначення Кременчук. Найближчі станції та зупинні пункти Осняги. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гадяч відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кременчук - Гадяч, Гадяч - Кременчук. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гадяч відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6683 Кременчук Гадяч 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684 Гадяч Кременчук 14.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гадяч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гадяч