У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684-6683 Гадяч — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6684-6683 сполученням Гадяч - Кременчук відправляється зі станції Гадяч о 14.20 і прибуває на станцію Кременчук о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Венеславівка, Бодаква, 160 Км, 185 Км, Хорол, 232 Км, Глобине, Рублівка, Терешківка, 287 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гадяч 14.20
40 Км 14.24 1 хв  14.24 4 хв 
Осняги 14.35 1 хв  14.36 15 хв 
Венеславівка 14.48 2 хв  14.50 28 хв 
Коновалове 15.05 1 хв  15.06 45 хв 
Лохвиця 15.27 2 хв  15.29 1 г  7 хв 
Бодаква 15.38 1 хв  15.39 1 г  18 хв 
146 Км 15.46 1 хв  15.47 1 г  26 хв 
Сенча 15.56 1 хв  15.57 1 г  36 хв 
160 Км 16.06 1 хв  16.07 1 г  46 хв 
Дубровський кінний завод 16.15 1 хв  16.16 1 г  55 хв 
Ромодан 16.30 6 хв  16.36 2 г  10 хв 
185 Км 16.43 1 хв  16.44 2 г  23 хв 
Шишаки 16.50 1 хв  16.51 2 г  30 хв 
196 Км 16.56 1 хв  16.57 2 г  36 хв 
Хорол 17.06 2 хв  17.08 2 г  46 хв 
Петрівка 17.18 1 хв  17.19 2 г  58 хв 
Веселий Поділ 17.32 2 хв  17.34 3 г  12 хв 
232 Км 17.41 1 хв  17.42 3 г  21 хв 
235 Км 17.48 1 хв  17.49 3 г  28 хв 
Вербки 17.55 1 хв  17.56 3 г  35 хв 
Глобине 18.07 1 хв  18.08 3 г  47 хв 
Черевані 18.14 1 хв  18.15 3 г  54 хв 
Устинівка 18.22 2 хв  18.24 4 г  2 хв 
Рублівка 18.35 1 хв  18.36 4 г  15 хв 
272 Км 18.42 1 хв  18.43 4 г  22 хв 
Мазурівка 18.48 1 хв  18.49 4 г  28 хв 
Терешківка 18.56 1 хв  18.57 4 г  36 хв 
Кагамлицька 19.05 1 хв  19.06 4 г  45 хв 
Рокитне 19.12 1 хв  19.13 4 г  52 хв 
287 Км 19.20 1 хв  19.21 5 г 
289 Км 19.25 1 хв  19.26 5 г  5 хв 
Череднички 19.30 1 хв  19.31 5 г  10 хв 
Кременчук 19.35 5 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6684-6683 Гадяч — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031