У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684 Гадяч — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гадяч - Кременчук номер 6684 відправляється зі станції Гадяч о 14.20 і прибуває на станцію Кременчук о 19.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6684 Гадяч - Кременчук пролягає по таким станціям як Коновалове, Бодаква, 160 Км, 185 Км, Хорол, 232 Км, Глобине, Рублівка, 281 Км, 287 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гадяч 14.20
Осняги 14.35 1 хв  14.36 15 хв 
Венеславівка 14.48 2 хв  14.50 28 хв 
Коновалове 15.05 1 хв  15.06 45 хв 
9 Км 15.13 1 хв  15.14 53 хв 
Лохвиця 15.27 2 хв  15.29 1 г  7 хв 
Бодаква 15.38 1 хв  15.39 1 г  18 хв 
146 Км 15.46 1 хв  15.47 1 г  26 хв 
Сенча 15.56 1 хв  15.57 1 г  36 хв 
160 Км 16.07 1 хв  16.08 1 г  47 хв 
Дубровський кінний завод 16.15 1 хв  16.16 1 г  55 хв 
Ромодан 16.31 29 хв  17.00 2 г  11 хв 
185 Км 17.09 1 хв  17.10 2 г  49 хв 
Шишаки 17.17 1 хв  17.18 2 г  57 хв 
196 Км 17.24 1 хв  17.25 3 г  4 хв 
Хорол 17.35 1 хв  17.36 3 г  15 хв 
Петрівка 17.46 6 хв  17.52 3 г  26 хв 
Веселий Поділ 18.05 1 хв  18.06 3 г  45 хв 
232 Км 18.13 1 хв  18.14 3 г  53 хв 
235 Км 18.20 1 хв  18.21 4 г 
Вербки 18.27 1 хв  18.28 4 г  7 хв 
Глобине 18.37 1 хв  18.38 4 г  17 хв 
Черевані 18.43 1 хв  18.44 4 г  23 хв 
Устинівка 18.50 1 хв  18.51 4 г  30 хв 
Рублівка 19.02 1 хв  19.03 4 г  42 хв 
272 Км 19.08 1 хв  19.09 4 г  48 хв 
Мазурівка 19.14 1 хв  19.15 4 г  54 хв 
281 Км 19.20 1 хв  19.21 5 г 
283 Км 19.25 1 хв  19.26 5 г  5 хв 
Рокитне 19.32 1 хв  19.33 5 г  12 хв 
287 Км 19.38 1 хв  19.39 5 г  18 хв 
289 Км 19.44 1 хв  19.45 5 г  24 хв 
Череднички 19.49 1 хв  19.50 5 г  29 хв 
Кременчук 19.55 5 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6684 Гадяч — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031