У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Галич
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Галич:

Актуальний розклад електричок по станції Галич містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Галич з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 01 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Бовшів, Тустань, Дубівці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Галич відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Галич відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Галич - Івано-Франківськ від 17.99 грн. (28.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 06.05 2 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6411* Івано-Франківськ Ходорів 10.20 7 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6414* Ходорів Івано-Франківськ 18.19 4 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 21.48 13 хв  22.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Галич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Галич