У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городня,Чернігівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Городня:

Актуальний розклад електричок по станції Городня містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Городня з такими станціями і населеними пунктами як Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 11 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Камка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Городня відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Городня - Сновськ, Сновськ - Городня. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Городня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6521 Сновськ Городня 11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522 Городня Сновськ 12.11 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Городня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Городня,Чернігівська обл.

Від станції Городня,Чернігівська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Городня,Чернігівська обл.