У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городоцька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Городоцька:

Актуальний розклад електричок по станції Городоцька містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Городоцька з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 27 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Коновальця, Львів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Городоцька відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Львів, Львів - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Городоцька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063* Ходорів Львів 07.16 2 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6062* Львів Ходорів 09.16 2 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6066* Львів Ходорів 17.40 3 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6067* Ходорів Львів 19.24 3 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Городоцька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Городоцька