У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гудя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гудя:

Актуальний розклад електричок по станції Гудя містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гудя з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 25 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Сасово Закарпатське, Чорна Гора, Королеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гудя відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Батьово - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гудя відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574 Дяково Солотвино 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 22.24 1 хв  22.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гудя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гудя