У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гудя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гудя:

Актуальний розклад електричок по станції Гудя містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гудя з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 06 г 35 хв до пункту призначення Солотвино-1. Найближчі станції та зупинні пункти Сасово Закарпатське, Чорна Гора. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гудя відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дяково - Солотвино-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гудя відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574 Дяково Солотвино 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гудя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гудя