З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Солотвино
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Солотвино:

Розклад поїздів по станції Солотвино включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Солотвино можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Солотвино-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 45 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 02 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 17 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Солотвино.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Солотвино, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Солотвино-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
601Л Львів Солотвино 09.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 13.10 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
601Ш Солотвино Львів 17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Солотвино-Лікарня

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
601Л Львів Солотвино 08.43 2 хв  08.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
601Ш Солотвино Львів 17.59 1 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Солотвино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Солотвино