У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6574 Дяково — Солотвино-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6574 сполученням Дяково - Солотвино-1 відправляється зі станції Дяково о 06.10 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 10.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сасово Закарпатське, Чорна Гора, Чорна Гора, Кар'єр Королево, Рокосово(з.п), Хуст, Боронява, Стеблівка, Руське Поле, Бедевля, Грушово, Солотвино-Лікарня.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дяково 06.10
Чорнотисів 06.22 1 хв  06.23 12 хв 
Сасово Закарпатське 06.28 1 хв  06.29 18 хв 
Гудя 06.34 1 хв  06.35 24 хв 
Чорна Гора 06.49 1 хв  06.50 39 хв 
Виноградів-Закарпатський 07.02 10 хв  07.12 52 хв 
Чорна Гора 07.20 1 хв  07.21 1 г  10 хв 
Королеве 07.33 7 хв  07.40 1 г  23 хв 
Кар'єр Королево 07.45 1 хв  07.46 1 г  35 хв 
Велика Копаня 07.50 1 хв  07.51 1 г  40 хв 
Рокосово(з.п) 07.54 1 хв  07.55 1 г  44 хв 
Рокосово 08.00 1 хв  08.01 1 г  50 хв 
Хуст 08.10 1 хв  08.11 2 г 
Хуст(з.п.) 08.17 2 хв  08.19 2 г  7 хв 
Боронява 08.27 1 хв  08.28 2 г  17 хв 
Сокирниця 08.33 1 хв  08.34 2 г  23 хв 
Стеблівка 08.39 1 хв  08.40 2 г  29 хв 
Буштино 08.51 1 хв  08.52 2 г  41 хв 
Руське Поле 08.58 1 хв  08.59 2 г  48 хв 
Тячів 09.08 2 хв  09.10 2 г  58 хв 
Бедевля 09.21 1 хв  09.22 3 г  11 хв 
Тересва 09.30 1 хв  09.31 3 г  20 хв 
Грушово 09.40 1 хв  09.41 3 г  30 хв 
Діброва 09.48 1 хв  09.49 3 г  38 хв 
Солотвино-Лікарня 09.59 1 хв  10.00 3 г  49 хв 
Солотвино-2 10.06 1 хв  10.07 3 г  56 хв 
Солотвино-1 10.16 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6574 Дяково — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930