У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6574-6573 Дяково — Солотвино Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дяково - Солотвино номер 6574-6573 відправляється зі станції Дяково о 05.45 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6574-6573 Дяково - Солотвино пролягає по таким станціям як Сасово Закарпатське, Чорна Гора, Чорна Гора, Кар'єр Королево, Рокосово(з.п), Хуст, Боронява, Стеблівка, Руське Поле, Бедевля, Грушово, Солотвино-Лікарня.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Дяково – Солотвино-1 складає 54.00 гривень. Відстань між станціями – 96.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дяково 05.45
Чорнотисів 05.57 1 хв  05.58 12 хв 
Сасово Закарпатське 06.03 1 хв  06.04 18 хв 
Гудя 06.12 3 хв  06.15 27 хв 
Чорна Гора 06.26 1 хв  06.27 41 хв 
Виноградів-Закарпатський 06.37 10 хв  06.47 52 хв 
Чорна Гора 06.55 1 хв  06.56 1 г  10 хв 
Королеве 07.08 3 хв  07.11 1 г  23 хв 
Кар'єр Королево 07.16 1 хв  07.17 1 г  31 хв 
Велика Копаня 07.21 1 хв  07.22 1 г  36 хв 
Рокосово(з.п) 07.25 1 хв  07.26 1 г  40 хв 
Рокосово 07.31 1 хв  07.32 1 г  46 хв 
Хуст 07.40 1 хв  07.41 1 г  55 хв 
Хуст(з.п.) 07.47 2 хв  07.49 2 г  2 хв 
Боронява 07.57 1 хв  07.58 2 г  12 хв 
Сокирниця 08.03 1 хв  08.04 2 г  18 хв 
Стеблівка 08.09 1 хв  08.10 2 г  24 хв 
Буштино 08.21 1 хв  08.22 2 г  36 хв 
Руське Поле 08.28 1 хв  08.29 2 г  43 хв 
Тячів 08.37 2 хв  08.39 2 г  52 хв 
Бедевля 08.50 1 хв  08.51 3 г  5 хв 
Тересва 08.58 1 хв  08.59 3 г  13 хв 
Грушово 09.10 1 хв  09.11 3 г  25 хв 
Діброва 09.17 1 хв  09.18 3 г  32 хв 
Солотвино-Лікарня 09.28 1 хв  09.29 3 г  43 хв 
Солотвино-2 09.34 1 хв  09.35 3 г  49 хв 
Солотвино-1 09.44 3 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6574-6573 Дяково — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930