У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6574 Дяково — Солотвино-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6574 сполученням Дяково - Солотвино-1 відправляється зі станції Дяково о 06.10 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 10.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сасово Закарпатське, Чорна Гора, Чорна Гора, Кар'єр Королево, Рокосово(з.п), Хуст, Боронява, Стеблівка, Руське Поле, Бедевля, Грушово, Солотвино-Лікарня.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дяково 06.10
Чорнотисів 06.22 1 хв  06.23 12 хв 
Сасово Закарпатське 06.28 1 хв  06.29 18 хв 
Гудя 06.34 1 хв  06.35 24 хв 
Чорна Гора 06.49 1 хв  06.50 39 хв 
Виноградів-Закарпатський 07.02 10 хв  07.12 52 хв 
Чорна Гора 07.20 1 хв  07.21 1 г  10 хв 
Королеве 07.33 7 хв  07.40 1 г  23 хв 
Кар'єр Королево 07.45 1 хв  07.46 1 г  35 хв 
Велика Копаня 07.50 1 хв  07.51 1 г  40 хв 
Рокосово(з.п) 07.54 1 хв  07.55 1 г  44 хв 
Рокосово 08.00 1 хв  08.01 1 г  50 хв 
Хуст 08.10 1 хв  08.11 2 г 
Хуст(з.п.) 08.17 2 хв  08.19 2 г  7 хв 
Боронява 08.27 1 хв  08.28 2 г  17 хв 
Сокирниця 08.33 1 хв  08.34 2 г  23 хв 
Стеблівка 08.39 1 хв  08.40 2 г  29 хв 
Буштино 08.51 1 хв  08.52 2 г  41 хв 
Руське Поле 08.58 1 хв  08.59 2 г  48 хв 
Тячів 09.08 2 хв  09.10 2 г  58 хв 
Бедевля 09.21 1 хв  09.22 3 г  11 хв 
Тересва 09.30 1 хв  09.31 3 г  20 хв 
Грушово 09.40 1 хв  09.41 3 г  30 хв 
Діброва 09.48 1 хв  09.49 3 г  38 хв 
Солотвино-Лікарня 09.59 1 хв  10.00 3 г  49 хв 
Солотвино-2 10.06 1 хв  10.07 3 г  56 хв 
Солотвино-1 10.16 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6574 Дяково — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930