У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6574 Дяково — Солотвино Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дяково - Солотвино номер 6574 відправляється зі станції Дяково о 06.10 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 10.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6574 Дяково - Солотвино пролягає по таким станціям як Сасово Закарпатське, Чорна Гора, Чорна Гора, Кар'єр Королево, Рокосово(з.п), Хуст, Боронява, Стеблівка, Руське Поле, Бедевля, Грушово, Солотвино-Лікарня.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дяково 06.10
Чорнотисів 06.22 1 хв  06.23 12 хв 
Сасово Закарпатське 06.28 1 хв  06.29 18 хв 
Гудя 06.34 1 хв  06.35 24 хв 
Чорна Гора 06.49 1 хв  06.50 39 хв 
Виноградів-Закарпатський 07.02 10 хв  07.12 52 хв 
Чорна Гора 07.20 1 хв  07.21 1 г  10 хв 
Королеве 07.33 3 хв  07.36 1 г  23 хв 
Кар'єр Королево 07.41 1 хв  07.42 1 г  31 хв 
Велика Копаня 07.46 1 хв  07.47 1 г  36 хв 
Рокосово(з.п) 07.50 1 хв  07.51 1 г  40 хв 
Рокосово 07.56 1 хв  07.57 1 г  46 хв 
Хуст 08.05 1 хв  08.06 1 г  55 хв 
Хуст(з.п.) 08.12 2 хв  08.14 2 г  2 хв 
Боронява 08.22 1 хв  08.23 2 г  12 хв 
Сокирниця 08.28 1 хв  08.29 2 г  18 хв 
Стеблівка 08.32 3 хв  08.35 2 г  22 хв 
Буштино 08.46 1 хв  08.47 2 г  36 хв 
Руське Поле 08.53 1 хв  08.54 2 г  43 хв 
Тячів 09.02 2 хв  09.04 2 г  52 хв 
Бедевля 09.15 1 хв  09.16 3 г  5 хв 
Тересва 09.23 1 хв  09.24 3 г  13 хв 
Грушово 09.35 1 хв  09.36 3 г  25 хв 
Діброва 09.42 1 хв  09.43 3 г  32 хв 
Солотвино-Лікарня 09.53 1 хв  09.54 3 г  43 хв 
Солотвино-2 09.59 1 хв  10.00 3 г  49 хв 
Солотвино-1 10.09 3 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6574 Дяково — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930