У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6574 Дяково — Солотвино Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дяково - Солотвино номер 6574 відправляється зі станції Дяково о 06.00 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 09.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6574 Дяково - Солотвино пролягає по таким станціям як Сасово Закарпатське, Чорна Гора, Чорна Гора, Кар'єр Королево, Рокосово(з.п), Хуст, Боронява, Стеблівка, Руське Поле, Бедевля, Грушово, Солотвино-Лікарня.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дяково 06.00
Чорнотисів 06.12 1 хв  06.13 12 хв 
Сасово Закарпатське 06.18 1 хв  06.19 18 хв 
Гудя 06.24 1 хв  06.25 24 хв 
Чорна Гора 06.39 1 хв  06.40 39 хв 
Виноградів-Закарпатський 06.52 10 хв  07.02 52 хв 
Чорна Гора 07.10 1 хв  07.11 1 г  10 хв 
Королеве 07.23 3 хв  07.26 1 г  23 хв 
Кар'єр Королево 07.31 1 хв  07.32 1 г  31 хв 
Велика Копаня 07.36 1 хв  07.37 1 г  36 хв 
Рокосово(з.п) 07.40 1 хв  07.41 1 г  40 хв 
Рокосово 07.46 1 хв  07.47 1 г  46 хв 
Хуст 07.55 1 хв  07.56 1 г  55 хв 
Хуст(з.п.) 08.02 2 хв  08.04 2 г  2 хв 
Боронява 08.12 1 хв  08.13 2 г  12 хв 
Сокирниця 08.18 1 хв  08.19 2 г  18 хв 
Стеблівка 08.24 1 хв  08.25 2 г  24 хв 
Буштино 08.36 1 хв  08.37 2 г  36 хв 
Руське Поле 08.43 1 хв  08.44 2 г  43 хв 
Тячів 08.52 2 хв  08.54 2 г  52 хв 
Бедевля 09.05 1 хв  09.06 3 г  5 хв 
Тересва 09.13 1 хв  09.14 3 г  13 хв 
Грушово 09.25 1 хв  09.26 3 г  25 хв 
Діброва 09.32 1 хв  09.33 3 г  32 хв 
Солотвино-Лікарня 09.43 1 хв  09.44 3 г  43 хв 
Солотвино-2 09.49 1 хв  09.50 3 г  49 хв 
Солотвино-1 09.59 3 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6574 Дяково — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728