З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гульськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гульськ:

Актуальний розклад електричок по станції Гульськ містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гульськ з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Новоград-Волинський-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 30 хв до пункту призначення Новоград-Волинський-1. Найближчі станції та зупинні пункти Смолка, Новоград-Волинський 2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гульськ відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Новоград-Волинський-1, Новоград-Волинський-1 - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гульськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 05.02 1 хв  05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6411 Житомир Новоград-Волинський 12.02 1 хв  12.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Новоград-Волинський Житомир 18.50 1 хв  18.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413 Житомир Новоград-Волинський 19.45 1 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6415 Житомир Новоград-Волинський 20.29 1 хв  20.30 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гульськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гульськ