У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гульськ - Старт
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гульськ - Старт:

Поточний розклад електричок Гульськ - Старт включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 07 хв зі станції Гульськ і прибуває на станцію Старт о 17 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Новоград-Волинський-1 - Житомир, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Гульськ і Старт цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Новоград-Волинський 2(15.14), Ходорівка(15.40), Неборівка(16.10), Дубовець(16.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гульськ - Старт, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гульськ Старт ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гульськ - Старт можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Гульськ та Старт – 69.5 км. Ціна квитка на електричку Гульськ Старт складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 15.07
Гульськ
17.02
Старт
1 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гульськ -Старт можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гульськ — Старт

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старт — Гульськ