У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гвіздець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гвіздець:

Актуальний розклад електричок по станції Гвіздець містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гвіздець з такими станціями і населеними пунктами як Заліщики, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 10 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Підгайчики, Хвалибога. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гвіздець відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заліщики - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гвіздець відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Гвіздець - Коломия від 17.99 грн. (25.0 км)

  • Гвіздець - Заліщики від 31.00 грн. (58.4 км)

  • Гвіздець - Городенка від 17.99 грн. (28.7 км)

  • Гвіздець - Стефанешти від 27.00 грн. (48.2 км)

  • Гвіздець - Підгайчики від 12.99 грн. (11.7 км)

  • Гвіздець - Кострижівка від 31.00 грн. (56.4 км)

  • Гвіздець - Хвалибога від 11.00 грн. (5.5 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452* Коломия Заліщики 09.27 7 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6451* Заліщики Коломия 15.08 2 хв  15.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гвіздець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гвіздець