У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ігнатпіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ігнатпіль:

Актуальний розклад електричок по станції Ігнатпіль містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ігнатпіль з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Бережесть. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 04 хв до пункту призначення Бережесть. Найближчі станції та зупинні пункти Садова, Васьковичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ігнатпіль відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бережесть - Коростень, Коростень - Бережесть. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ігнатпіль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6451 Бережесть Коростень 06.24 2 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
6450 Коростень Бережесть 10.13 2 хв  10.15 Курсує щоденно - переглянути
6453 Бережесть Коростень 16.46 2 хв  16.48 Курсує щоденно - переглянути
6452 Коростень Бережесть 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ігнатпіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ігнатпіль