У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іскра
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іскра:

Актуальний розклад електричок по станції Іскра містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Іскра з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Запоріжжя-2, Запоріжжя-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 42 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Мотор, Запоріжжя Вантажне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Іскра відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Запоріжжя-1, Запоріжжя-1 - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іскра відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6533-6534* Запоріжжя Дніпро 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6548-6547* Дніпро Запоріжжя 13.04 1 хв  13.05 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 16.54 1 хв  16.55 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 17.41 1 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Іскра можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Іскра

Від станції Іскра можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Іскра