З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іскра
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іскра:

Актуальний розклад електричок по станції Іскра містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Іскра з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-1, Синельникове-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 54 хв до пункту призначення Синельникове-1. Найближчі станції та зупинні пункти Запоріжжя Вантажне, Мотор. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Іскра відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-1 - Синельникове-1, Дніпро-Головний - Запоріжжя-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іскра відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6124-6123* Дніпро Запоріжжя 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6132 Запоріжжя Синельникове 19.53 1 хв  19.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Іскра можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Іскра