У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іскра - Славгород-Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Іскра - Славгород-Південний:

Поточний розклад електричок Іскра - Славгород-Південний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 41 хв зі станції Іскра і прибуває на станцію Славгород-Південний о 19 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6533-6534 сполученням Запоріжжя-2 - Синельникове-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Іскра і Славгород-Південний цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Запоріжжя Вантажне(06.47), 1074 Км(07.23), 1061 Км(07.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Іскра - Славгород-Південний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Іскра Славгород-Південний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Іскра - Славгород-Південний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Іскра та Славгород-Південний – 43.9 км. Ціна квитка на електричку Іскра Славгород-Південний складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6533-6534 Запоріжжя Синельникове 06.41
Іскра
07.51
Славгород-Південний
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Синельникове 18.41
Іскра
19.50
Славгород-Південний
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Іскра -Славгород-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Іскра — Славгород-Південний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Славгород-Південний — Іскра