З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іванівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іванівці:

Актуальний розклад електричок по станції Іванівці містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Іванівці з такими станціями і населеними пунктами як Рахів, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 48 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Товмачик, Саджавка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Іванівці відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рахів - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іванівці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441* Коломия Рахів 09.31 1 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6442 Рахів Коломия 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Іванівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Іванівці