У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кальміус
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кальміус:

Актуальний розклад електричок по станції Кальміус містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кальміус з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Ясинувата-Пас., Мушкетове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 17 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 6 Км, Щиглівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кальміус відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Пас. - Мушкетове, Мушкетове - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кальміус відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6931 Іловайськ Ясинувата 08.18 1 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6046 Ясинувата Мушкетове 16.41 1 хв  16.42 Курсує щоденно - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кальміус можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кальміус