У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Каменоломня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Каменоломня:

Актуальний розклад електричок по станції Каменоломня містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Каменоломня з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 18 хв до пункту призначення Макіївка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 1100 Км, Кринична. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Каменоломня відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Макіївка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Каменоломня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302/6301 Дебальцеве Макіївка 06.38 1 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6212 Дебальцеве Макіївка 08.40 1 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
6226/6225 Дебальцеве Макіївка 20.17 1 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Каменоломня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Каменоломня

Від станції Каменоломня можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Каменоломня