У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Камка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Камка:

Актуальний розклад електричок по станції Камка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Камка з такими станціями і населеними пунктами як Городня, Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 52 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Снов, Журавок. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Камка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Городня - Сновськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Камка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Камка - Сновськ від 15.00 грн. (12.5 км)

  • Камка - Городня від 15.00 грн. (11.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
969 Сновськ Городня 11.49 1 хв  11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
970 Городня Сновськ 13.51 1 хв  13.52 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Камка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Камка