У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Камка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Камка:

Актуальний розклад електричок по станції Камка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Камка з такими станціями і населеними пунктами як Городня, Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 35 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Сновськ, Городня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Камка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Городня - Сновськ, Сновськ - Городня. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Камка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6521 Сновськ Городня 11.28 1 хв  11.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522 Городня Сновськ 12.34 1 хв  12.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Камка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Камка

Від станції Камка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Камка