У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Канатове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Канатове:

Актуальний розклад електричок по станції Канатове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Канатове з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас., Одеса-Головна, Олександрія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 12 хв до пункту призначення Олександрія. Найближчі станції та зупинні пункти Барвінкове, Можарове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Канатове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна, Помічна - Олександрія. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Канатове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Олександрія Помічна 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 10.45 1 хв  10.46 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 14.13 1 хв  14.14 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Олександрія 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Канатове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Канатове

Від станції Канатове можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Канатове