У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Канцерівка - Запоріжжя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Канцерівка - Запоріжжя:

Поточний розклад електричок Канцерівка - Запоріжжя включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 54 хв зі станції Канцерівка і прибуває на станцію Запоріжжя о 12 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Канцерівка - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Канцерівка і Запоріжжя цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 162 Км(06.38), 166 Км(06.50), Запорізька Січ(06.59), 174 Км(07.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Канцерівка - Запоріжжя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Канцерівка Запоріжжя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Канцерівка - Запоріжжя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Канцерівка та Запоріжжя – 22.9 км. Ціна квитка на електричку Канцерівка Запоріжжя складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Канцерівка -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Канцерівка — Запоріжжя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя — Канцерівка