З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Караван
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Караван:

Актуальний розклад електричок по станції Караван містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Караван з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 07 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти Станиця, Сосонівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Караван відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красноград - Харків-Пас., Харків-Пас. - Красноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Караван відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6684 Красноград Харків 05.11 1 хв  05.12 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 05.53 1 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 15.23 2 хв  15.25 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 22.06 1 хв  22.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Караван можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Караван