У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мерефа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа:

Актуальний розклад електричок по станції Мерефа містить всього 37 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мерефа з такими станціями і населеними пунктами як Зміїв, Красноград, Харків-Пас., Слов'янськ, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 32 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Харків-Пас., 4 Км, Ордівка, Міст, Артемівка, Утківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мерефа відправляються або прибувають вранці - 14 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Красноград, Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Мерефа - Харків від 19.00 грн. (22.0 км)

  • Мерефа - Краматорськ від 58.00 грн. (271.9 км)

  • Мерефа - Лозова від 52.00 грн. (184.4 км)

  • Мерефа - Красноград від 27.00 грн. (72.0 км)

  • Мерефа - Слов'янськ від 58.00 грн. (284.7 км)

  • Мерефа - Лихачове від 21.00 грн. (50.3 км)

  • Мерефа - Зміїв від 19.00 грн. (30.4 км)

  • Мерефа - Близнюки від 56.50 грн. (201.9 км)

  • Мерефа - Барвенкове від 56.50 грн. (243.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Харків Зміїв 04.41 2 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
6683 Мерефа Красноград 05.06 Курсує щоденно - переглянути
6506 Лихачове Харків 05.39 1 хв  05.40 Курсує щоденно - переглянути
6682 Власівка Харків 05.52 1 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.23 2 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.35 4 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 06.57 2 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лозова Харків 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6685* Харків Красноград 07.56 2 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Біляївка 08.24 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.38 2 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 10.12 1 хв  10.13 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 10.41 1 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.34 2 хв  11.36 Курсує щоденно - переглянути
6812-6822 Кіндратівка Харків 11.57 1 хв  11.58 Курсує щоденно - переглянути
6688* Красноград Харків 12.41 2 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 13.07 2 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.26 2 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
6823-6813 Харків Краматорськ 14.34 1 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
6690* Красноград Харків 15.38 2 хв  15.40 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 16.46 1 хв  16.47 Курсує щоденно - переглянути
6522 Біляївка Харків 16.47 1 хв  16.48 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 18.00 1 хв  18.01 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 18.08 2 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.08 1 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.12 11 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
6816-6826 Слов'янськ Харків 20.02 1 хв  20.03 Курсує щоденно - переглянути
6704 Зміїв Харків 20.09 1 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 20.27 1 хв  20.28 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.05 2 хв  21.07 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 21.30 2 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мерефа