У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мерефа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа:

Актуальний розклад електричок по станції Мерефа містить всього 33 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мерефа з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Дубове, Зміїв, Харків-Пас., Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 30 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти Артемівка, Бірки, Комарівка, Міст, 4 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мерефа відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лозова, Харків-Пас. - Дубове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 00.18 2 хв  00.20 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 04.07 2 хв  04.09 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.32 2 хв  04.34 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.38 1 хв  04.39 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.04 2 хв  06.06 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.34 2 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 06.42 4 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.18 2 хв  07.20 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.56 2 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.55 10 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6678 Зачепилівка Харків 08.52 3 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 09.09 2 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.23 2 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
7034 Лозова Харків 10.16 2 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 10.16 2 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 11.49 2 хв  11.51 Курсує щоденно - переглянути
6516* Дубове Харків 12.17 2 хв  12.19 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 13.59 3 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.33 2 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.12 2 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 16.34 2 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 18.00 1 хв  18.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 18.08 2 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.26 2 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.28 2 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 18.46 5 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
6677 Харків Зачепилівка 19.06 2 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.31 2 хв  19.33 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.27 2 хв  20.29 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.20 2 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.28 2 хв  21.30 Курсує щоденно - переглянути
6706 Зміїв Мерефа 21.41 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мерефа