У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мерефа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа:

Актуальний розклад електричок по станції Мерефа містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мерефа з такими станціями і населеними пунктами як Зміїв, Харків-Пас., Власівка, Красноград, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 14 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Харків-Пас., 4 Км, Утківка, Артемівка, Міст. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мерефа відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Зміїв - Харків-Пас., Красноград - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лихачове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Харків Зміїв 04.41 2 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
6682 Власівка Харків 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.25 2 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.35 2 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 06.57 2 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 07.18 1 хв  07.19 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Власівка 07.56 2 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.23 2 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6852 Лозова Харків 10.01 1 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6688 Власівка Харків 10.34 3 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лихачове 11.49 2 хв  11.51 Курсує щоденно - переглянути
6689 Харків Красноград 12.51 2 хв  12.53 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.00 2 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.23 1 хв  14.24 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.33 2 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.31 6 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 18.00 1 хв  18.01 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 18.08 2 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лихачове Харків 18.42 2 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Біляївка 18.50 2 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.12 1 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
6704 Зміїв Харків 20.09 1 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 20.16 2 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.48 2 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.12 2 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мерефа