У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6682 Власівка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Власівка - Харків номер 6682 відправляється зі станції Власівка о 04.38 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6682 Власівка - Харків пролягає по таким станціям як Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Власівка – Харків-Пас. складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 62.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Власівка 04.38
Станиця 04.45 1 хв  04.46 7 хв 
Караван 04.51 1 хв  04.52 13 хв 
Сосонівка 04.56 1 хв  04.57 18 хв 
Кварцевий 05.02 1 хв  05.03 24 хв 
Водолага 05.10 2 хв  05.12 32 хв 
Джгун 05.19 1 хв  05.20 41 хв 
Ордівка 05.25 3 хв  05.28 47 хв 
8 Км 05.33 1 хв  05.34 55 хв 
Утківка 05.41 1 хв  05.42 1 г  3 хв 
Мерефа 05.52 1 хв  05.53 1 г  14 хв 
Артемівка 05.58 1 хв  05.59 1 г  20 хв 
Комарівка 06.04 1 хв  06.05 1 г  26 хв 
Південний 06.07 1 хв  06.08 1 г  29 хв 
Зелений Гай 06.10 1 хв  06.11 1 г  32 хв 
Високий 06.13 1 хв  06.14 1 г  35 хв 
Науковий 06.17 1 хв  06.18 1 г  39 хв 
Покотилівка 06.22 1 хв  06.23 1 г  44 хв 
Карачівка 06.26 1 хв  06.27 1 г  48 хв 
Липовий Гай 06.30 1 хв  06.31 1 г  52 хв 
Новоселівка 06.36 2 хв  06.38 1 г  58 хв 
Харків-Пас. 06.43 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6682 Власівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930