У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6682 Власівка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Власівка - Харків номер 6682 відправляється зі станції Власівка о 04.55 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6682 Власівка - Харків пролягає по таким станціям як Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Власівка 04.55
Станиця 05.02 1 хв  05.03 7 хв 
Караван 05.08 1 хв  05.09 13 хв 
Сосонівка 05.13 1 хв  05.14 18 хв 
Кварцевий 05.19 1 хв  05.20 24 хв 
Водолага 05.27 1 хв  05.28 32 хв 
Джгун 05.35 1 хв  05.36 40 хв 
Ордівка 05.41 1 хв  05.42 46 хв 
8 Км 05.46 1 хв  05.47 51 хв 
Утківка 05.52 1 хв  05.53 57 хв 
Мерефа 06.01 1 хв  06.02 1 г  6 хв 
Артемівка 06.06 1 хв  06.07 1 г  11 хв 
Комарівка 06.11 1 хв  06.12 1 г  16 хв 
Південний 06.14 1 хв  06.15 1 г  19 хв 
Зелений Гай 06.17 1 хв  06.18 1 г  22 хв 
Високий 06.20 1 хв  06.21 1 г  25 хв 
Науковий 06.24 1 хв  06.25 1 г  29 хв 
Покотилівка 06.29 1 хв  06.30 1 г  34 хв 
Карачівка 06.33 1 хв  06.34 1 г  38 хв 
Липовий Гай 06.37 1 хв  06.38 1 г  42 хв 
Новоселівка 06.43 2 хв  06.45 1 г  48 хв 
Харків-Пас. 06.50 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6682 Власівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031