У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6682 Власівка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Власівка - Харків номер 6682 відправляється зі станції Власівка о 04.55 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6682 Власівка - Харків пролягає по таким станціям як Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Власівка 04.55
Станиця 05.02 1 хв  05.03 7 хв 
Караван 05.08 1 хв  05.09 13 хв 
Сосонівка 05.13 1 хв  05.14 18 хв 
Кварцевий 05.19 1 хв  05.20 24 хв 
Водолага 05.27 1 хв  05.28 32 хв 
Джгун 05.35 1 хв  05.36 40 хв 
Ордівка 05.41 1 хв  05.42 46 хв 
8 Км 05.46 1 хв  05.47 51 хв 
Утківка 05.52 1 хв  05.53 57 хв 
Мерефа 06.01 1 хв  06.02 1 г  6 хв 
Артемівка 06.06 1 хв  06.07 1 г  11 хв 
Комарівка 06.11 1 хв  06.12 1 г  16 хв 
Південний 06.14 1 хв  06.15 1 г  19 хв 
Зелений Гай 06.17 1 хв  06.18 1 г  22 хв 
Високий 06.20 1 хв  06.21 1 г  25 хв 
Науковий 06.24 1 хв  06.25 1 г  29 хв 
Покотилівка 06.29 1 хв  06.30 1 г  34 хв 
Карачівка 06.33 1 хв  06.34 1 г  38 хв 
Липовий Гай 06.37 1 хв  06.38 1 г  42 хв 
Новоселівка 06.43 2 хв  06.45 1 г  48 хв 
Харків-Пас. 06.50 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6682 Власівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031