У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карбідний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карбідний:

Актуальний розклад електричок по станції Карбідний містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Карбідний з такими станціями і населеними пунктами як Каракуба, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 21 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Дзеркальний, Колоски. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Карбідний відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Каракуба - Іловайськ, Іловайськ - Каракуба. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карбідний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6571 Іловайськ Каракуба 06.25 1 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
6572 Каракуба Іловайськ 08.20 1 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Карбідний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Карбідний