У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карбідний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карбідний:

Актуальний розклад електричок по станції Карбідний містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Карбідний з такими станціями і населеними пунктами як Каракуба, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 38 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Дзеркальний, Колоски. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Карбідний відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Каракуба - Іловайськ, Іловайськ - Каракуба. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карбідний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6681 Іловайськ Каракуба 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
6682 Каракуба Іловайськ 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6683 Іловайськ Каракуба 19.19 1 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
6684 Каракуба Іловайськ 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Карбідний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Карбідний