У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Картушине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Картушине:

Актуальний розклад електричок по станції Картушине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Картушине з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила, Фащівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 15 хв до пункту призначення Фащівка. Найближчі станції та зупинні пункти Лобівські Копі, Ровеньки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Картушине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фащівка - Красна Могила, Красна Могила - Фащівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Картушине відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Фащівка Красна Могила 05.37 1 хв  05.38 Курсує щоденно - переглянути
6552 Красна Могила Фащівка 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 17.37 1 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 20.14 1 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Картушине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Картушине